Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Gozde Karakaya tek kişilik gösterisiyle 9 Ekim’de Amsterdam Patron Stage’de

October 9, 2022 @ 20:00 - 22:00 CEST

Pizza Padrone
63 Potgieterstraat, 1053 XV Amsterdam


Evlilik, annelik, alamancılık ve feminizm dörtgeninde savrulan Gozde Karakaya tek kişilik gösterisiyle 9 Ekim’de Amsterdam Patron Stage’de!

2016’dan beri BKM’nin ve Tuzbiber’in düzenlediği Stand Up showlarda, Tuzbiber Youtube kanalında ya da Exxen’deki Stand Up Evreni programında rastlamış olabileceğiniz Gözde Karakaya; evlilik, annelik, alamancılık ve feminizm dortgeninde savrulurken yaşadıklarını eline kagıt kalem alıp not alabildiği kadarıyla paylaştığı tek kişilik gösterisi ile 9 Ekim’de Patron Stage’de olacak!

Pizza ve içki servisi 18:00’da başlayacaktır. Gösteri 20:00’da açılış komedyenleriyle başlayıp, kısa bir aradan sonra Gözde Karakaya tek kişilik gösterisini yapacaktır.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. Etkinlik süresince video çekmek yasak olsa da fotoğraf çekmek ve paylaşmak serbesttir.

Adini herkese patronluk taslayan kedisinden alan Patron Stage, bir grup yeni yetme komedyenin bir araya gelerek oluşturduğu, İngilizce ve Türkçe etkinlikler düzenleyen bir komedi kulübüdür. Gösterilerin düzenlendiği Pizza Padrone, insanlara sıcak samimi bir ortam, italyan usülü pizza, şarap, bira ve kokteyller sunarken, aynı zamanda Amsterdam’da Türkler tarafından işletilen “en iyi 500” italyan restoranından biri olmasıyla ünlüdür.