Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Halil Çalışkan tek kişilik gösterisiyle 14 Ocak’ta Patron Stage AMS’te!

January 14 @ 20:00 - 22:00 CET

Pizza Padrone | Patron Stage
63 Potgieterstraat, 1053 XV Amsterdam


Halil Çalışkan, yaratılıp kırılan gerilimlerle dolu tek kişilik stand up gösterisiyle 14 Ocak Ctesi saat 20:00’da Patron Stage Amsterdam’da!

Halil Çalışkan, İnegöl’den Amsterdam’a, beyaz yakalılıktan pizza ustalığına ve depresyondan komedyenliğe uzanan uzun ince yolda yaşadıklarını ve gözlemlediklerini, yaratılan ve kırılan gerilimlerle süsleyerek anlatmayı denerken bir yandan da komik olmaya çalıştığı tek kişilik gösterisiyle 14 Ocak’ta Patron Stage Amsterdam’da!

Etkinlik 20:00’da açılış komedyenleriyle başlayacak ve kısa bir aradan sonra Halil Çalışkan tek kişilik gösterisini yapacaktır.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. Etkinlik süresince video çekmek yasak olsa da fotoğraf çekmek ve paylaşmak serbesttir hatta tavsiye edilir.

Patron Stage, adını herkese patronluk taslayan mekanın kedisinden alan, stand up kültürünü yaygınlaştırmak ve sahne deneyimi yaşamak isteyenleri destekleyerek bir komünite yaratmak amacıyla yola çıkan amatör komedyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu, İngilizce ve Türkçe etkinlikler düzenleyen bir komedi kulübüdür. Gösterilerin düzenlendiği Pizza Padrone, insanlara sıcak samimi bir ortam, italyan usülü pizza, şarap, bira ve soğuk kokteyller sunarken, aynı zamanda Amsterdam’da Türkler tarafından işletilen “en iyi 500” italyan restoranından biri olmasıyla ünlüdür.