Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ismail Türküsev tek kişilik gösterisiyle 3 Aralık’ta Patron Stage’de!

December 3, 2022 @ 20:00 - 22:00 CET

Pizza Padrone
63 Potgieterstraat, 1053 XV Amsterdam


Ismail Türküsev, tüm hassasiyetlere dokunma konusunda çok hassas davrandığı tek kişilik gösterisiyle 3 Aralık’ta Amsterdam Patron Stage’de!

İsmail Türksev, tüm hassasiyetlere dokunma konusunda çok hassas davrandığı tek kişilik gösterisiyle Amsterdam’da 3 Aralık Cumartesi akşamı stand up severlerle Patron Stage’de buluşuyor.

Podcast’lerinden, radyo programlarından ve tuz biber stand up’tan tanıyor olabileceğiniz İsmail Türküsev, uzun yillardir yazarlik, mizah, anlaticilik ve komedyenlik yapiyor.

Pizza ve içki servisi 18:00’da başlayacaktır. Gösteri 20:00’da başlayıp, kısa bir aradan sonra İsmail Türksev tek kişilik gösterisini yapacaktır.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. Etkinlik süresince video çekmek yasak olsa da fotoğraf çekmek ve paylaşmak serbesttir.

Adını herkese patronluk taslayan kedisinden alan Patron Stage, bir grup yeni yetme komedyenin bir araya gelerek oluşturduğu, İngilizce ve Türkçe etkinlikler düzenleyen bir komedi kulübüdür. Gösterilerin düzenlendiği Pizza Padrone, insanlara sıcak samimi bir ortam, italyan usulü pizza, şarap, bira ve kokteyller sunarken, aynı zamanda Amsterdam’da Türkler tarafından işletilen “en iyi 500” italyan restoranından biri olmasıyla ünlüdür.