Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Murat Gençoğlu tek kişilik ek gösterisiyle 22 Ekim’de Patron Stage’de!

October 22, 2022 @ 20:00 - 22:00 CEST

Pizza Padrone
63 Potgieterstraat, 1053 XV Amsterdam


Murat Gençoğlu 21 Ekim gösterisinin biletleri tükendigi icin tek kişilik ek gösterisiyle 22 Ekim Cumartesi Amsterdam Patron Stage’de!

Murat Gençoğlu “Günü Nasıl Öldürdüm” adlı ilk gösterisini YouTube’a koyduktan sonra yurtdışına kaçmıştır. Yoğun ilgi ve istek üzerine yazdığı “Özlemedigim Şeyler Var” isimli ikinci gösterisinde bir sene önce döndüğü memleketine olan özlemini dile getiriyor. İlk gösteriyi kaçırdım diye üzüldüyseniz ikinciyi de kaçırııp bir kez daha üzülmeyin.

Türkiye’de ilk Türkçe açık mikrofonu başlattıktan sonra İngiltere’de 5 sene yaşayıp ingilizce Stand-up ve Roast gecelerinde boy gösterdi. 1 sene önce geri döndüğü Türkiye’de ingilizce açık mikrofon başlatmıştır. Halen İstanbul’da Türkçe ve İngilizce gösteriler yapmaya devam etmektedir.

Pizza ve içki servisi 18:00’da başlayacaktır. Gösteri 20:00’da açılış komedyenleriyle başlayıp, kısa bir aradan sonra Murat Gençoğlu tek kişilik gösterisini yapacaktır.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. Etkinlik süresince video çekmek yasak olsa da fotoğraf çekmek ve paylaşmak serbesttir. Mutluluk ve takipciler paylastikca artar.

Adini herkese patronluk taslayan kedisinden alan Patron Stage, bir grup yeni yetme komedyenin bir araya gelerek oluşturduğu, İngilizce ve Türkçe etkinlikler düzenleyen bir komedi kulübüdür. Gösterilerin düzenlendiği Pizza Padrone, insanlara sıcak samimi bir ortam, italyan usülü pizza, şarap, bira ve kokteyller sunarken, aynı zamanda Amsterdam’da Türkler tarafından işletilen “en iyi 500” italyan restoranından biri olmasıyla ünlüdür.