Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Özge Özel tek kişilik gösterisiyle 18 Aralık’ta Utrecht Patron Stage’de!

December 18, 2022 @ 20:00 - 22:00 CET

Brasserie Jaffa
382 Vleutenseweg, 3532 HW Utrecht


Özge Özel, karşısına çıkan tüm kavramların evire çevire içini boşalttığı tek kişilik gösterisiyle 18 Aralık’ta Utrecht Patron Stage’de!

Önemli not: bu etkinlik Utrecht’te, Jaffa Brasserie’de gerçekleşecektir.

Özge Özel önüne çıkan tüm kavramların evire çevire içini boşalttığı ve bundan 1 gram pişmanlık duymadığı tek kişilik gösterisiyle 18 Aralık Pazar 20:00’da Utrecht Patron Stage’de!

Pizza ve içki servisi 18:00’da başlayacaktır. Gösteri 20:00’da başlayıp, kısa bir aradan sonra Özge Özel tek kişilik gösterisini yapacaktır.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. Etkinlik süresince video çekmek yasak olsa da fotoğraf çekmek ve paylaşmak serbesttir.

Patron Stage, adını herkese patronluk taslayan mekanın kedisinden alan, stand up kültürünü yaygınlaştırmak ve sahne deneyimi yaşamak isteyenleri destekleyerek bir komünite yaratmak amacıyla yola çıkan, amatör komedyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu, İngilizce ve Türkçe etkinlikler düzenleyen bir komedi kulübüdür.

Hollanda’da Türkçe stand up kültürünü yaygınlaştırmak, komedi severleri sıcak ortamlarda bir araya getirip memleket hasretlerini biraz olsun dindirebilmek, sosyalleşme önündeki engelleri vurucu şakalarla birer birer kırmak amacıyla çıktığı yolda, Patron Stage gösterilerini Utrecht’e taşıyor!

Utrecht gösterilerinin düzenlendiği Jaffa Brasserie, insanlara sıcak samimi bir ortam, lezzetli Italyan yemekleri, şarap, bira ve enfes kokteyller sunarken, aynı zamanda Hollanda’da Türkler tarafından işletilen ve Türkçe stand up geceleri düzenlenen iki italyan restoranından biri olmasıyla ünlüdür.

Jaffa Brasserie, Vleutenseweg 382, 3532 HW Utrecht