Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Türkçe Açık Mikrofon – Stand up & Hikaye anlatımı – Patron Stage

October 18, 2022 @ 19:30 - 22:00 CEST

Pizza Padrone
63 Potgieterstraat, 1053 XV Amsterdam


Patron Stage Türkçe açık mikrofon gecelerini sunar! Sahneye çıkmak icin @patronstage.tr instagram hesabından bize ulaşabilirsiniz.

Açık mikrofon, sahneye çıkmak isteyen herkesin 5’er dakika sahne alabileceği bir stand up ve hikaye anlatımı etkinliğidir. Herhangi bir konu veya performans kısıtlaması yoktur. Sahneye çıkmak isteyenler bize patronstage.tr üzerinden ulaşabilir veya gösteri başlamadan önce kapıda adını yazdırabilir.

17:30’da pizza & içki servisi başlayacaktır. Gösteri 19:30 civarı başlayıp, kısa bir aradan sonra 22:00 sona erecektir. Bilete bir içecek (bira, şarap veya meşrubat) dahildir.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. Etkinlik süresince video çekmek yasak olsa da fotoğraf çekmek ve paylaşmak serbesttir.

Patron Stage, adını herkese patronluk taslayan mekanın kedisinden alan, stand up kültürünü yaygınlaştırmak ve sahne deneyimi yaşamak isteyenleri destekleyerek bir komünite yaratmak amacıyla yola çıkan amatör komedyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu, İngilizce ve Türkçe etkinlikler düzenleyen bir komedi kulübüdür. Gösterilerin düzenlendiği Pizza Padrone, insanlara sıcak samimi bir ortam, italyan usülü pizza, şarap, bira ve soğuk kokteyller sunarken, aynı zamanda Amsterdam’da Türkler tarafından işletilen “en iyi 500” italyan restoranından biri olmasıyla ünlüdür.