Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Turkce- Drink&Draw – Interaktif Çizim Etkinliği-Fatih & Ender

March 5, 2023 @ 19:00 - 22:00 CET

Pizza Padrone | Patron Stage
63 Potgieterstraat, 1053 XV Amsterdam


Fatih Ozturk ve Ender Yildizhan interaktif drink & draw etkinliğini sunar. Gelirken yanınızda bir miktar çizim istegi getirmeniz yeterlidir.

not: herkesin yeterince katilim saglayabilmesi adina etkinlik 30 kisiyle sinirli olacaktir.

Fatih Ozturk (instagram: @faturkoztih) illüstrasyon ve animasyon sanatçısıdır. Reklam, kitap resimleme, nft gibi alanlarda işler üretmektedir.

Ender Yildizhan (instagram: @enderyildizhan) Kemik, Lombak, Uykusuz ve KALT’a çizgi öyküler ve kısa animasyonlar yapmış ve yapmakta olan bir çizer ve animasyon sanatçısıdır.

Fatih ve Ender, Drink & Draw’un ne olduğuna Google’dan güzelce bakmışlardır ve sizlere çizerek dahil olacağınız oyunlu bir çizim gecesi hazırlamışlardır. Etkinlik çizim bilgisi ya da çizim malzemesi gerektirmemektedir. Yalnızca çizim sevgisi gerektirmektedir.

Patron Stage, adını herkese patronluk taslayan mekanın kedisinden alan, stand up kültürünü yaygınlaştırmak ve sahne deneyimi yaşamak isteyenleri destekleyerek bir komünite yaratmak amacıyla yola çıkan amatör komedyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu, İngilizce ve Türkçe etkinlikler düzenleyen bir komedi kulübüdür. Gösterilerin düzenlendiği Pizza Padrone, insanlara sıcak samimi bir ortam, italyan usülü pizza, şarap, bira ve soğuk kokteyller sunarken, aynı zamanda Amsterdam’da Türkler tarafından işletilen “en iyi 500” italyan restoranından biri olmasıyla ünlüdür.