Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Türkçe Stand Up -Dubai 21 Ocak- Mustafa Sagir & Ozge Ozel & Halil Caliskan

January 21 @ 17:00 - 19:30 CET

Alaca Restaurant & Bar
Palm Jumeirah Rd, دبي, دبي


Patron Keşifte, Mustafa Sagir, Ozge Ozel ve Halil Caliskan ile unutulmaz bir Turkce komedi gecesi yasatmak icin 21 Ocak’ta Alaca Dubai’de!

Patron Keşifte ekibi, Türkiye’nin en iyi komedyenlerinden Özge Özel, Mustafa Sağır ve Amsterdam’dan yancıları Halil Çalışkan ile birlikte Dubai’de Türkçe komediye hasret kalanlara unutulmaz bir gece yaşatmak için 21 Ocak Cumartesi saat 20:00’da Dubai’nin en sevilen mekanlarından olan Alaca Restaurant’ta!

Özge Özel önüne çıkan tüm kavramların evire çevire içini boşaltıyor ve bundan 1 gram pişmanlık duymuyor. Oyunculuktan komedyenliğe transfer olan Özge, Kayıp Eşya Bürosu podcastini yaparken bir yandan da İstanbul’da mutlu bir yaşam sürmenin yollarını aramaya devam ediyor.

Mustafa Sağır, hayatı boyunca ortamdaki kişi sayısı kendisi dahil minimum ikiyi bulduğunda mizahını ve muhabbetini şova dönüştürürken, 5 yıldır kendisini dinleyecek yeni insanlarla tanışabildiği için mutlu ve karışık hisler içinde. Eski profesyonel rugby ve voleybol oyuncusu olan Mustafa, menajerlikten fırıncılığa, beden eğitimi öğretmenliğinden satıcılığa ve paylaşmak istemediği daha başka mesleklerden komedyenliğe uzanan yolculuğuna, bir kız babası olarak devam etmektedir.

Halil Çalışkan, İnegöl’den Amsterdam’a, beyaz yakalılıktan pizza ustalığına ve depresyondan komedyenliğe uzanan uzun ince yolda yaşadıklarını ve gözlemlediklerini, yaratılan ve kırılan gerilimlerle süsleyerek anlattığı, hamurunu Amsterdam’da yoğurup İstanbul’da fırına verdiği gösterisini servise sunuyor.

—————————————————

Etkinlikle 18 yaş sınırı vardır.

Kapı açılış saati 18.00’dir.

Gösteri 20:00’de başlayacaktır. Ara olacaktır. Etkinlik bitiş saati 22.30’dur.

Etkinlik süresince video çekmek, sesli paylaşım yapmak yasaktır. Fotoğraf çekip paylaşmak serbesttir.

Patron Stage, adını herkese patronluk taslayan mekanın kedisinden alan, stand-up kültürünü yaygınlaştırmak ve sahne deneyimi yaşamak isteyenleri destekleyerek bir komünite yaratmak amacıyla yola çıkan komedyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu, İngilizce ve Türkçe etkinlikler düzenleyen Amsterdam merkezli bir komedi kulübüdür.

Patron Keşifte ekibi, beyin (veya beden) göçüyle memleketinden uzaklaşan ve kendileri gibi insanlarla bir araya gelme hasretini taşıyan Türkçe komedi severlere ulaşmak için Dubai’ye doğru yola çıkıyor.