Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Türkçe stand up gecesi – Patron’un Beşlisi – 26 Kasım’da Patron Stage’de!

November 26, 2022 @ 20:00 - 22:00 CET

Pizza Padrone | Patron Stage
63 Potgieterstraat, 1053 XV Amsterdam


Patron’un en iyi komedyenlerinin en iyi şakalarını anlattığı Patron’un Beşlisi 26 Kasım Cumartesi 20:00’da Patron Stage’de!

Patron’un en iyi komedyenlerinin en iyi şakalarını anlattığı Patron’un Beşlisi 26 Kasım Cumartesi 20:00’da Patron Stage’de!

Abdullah Öztürk, Başak Layiç, Erdinç Durak, Halil Çalışkan ve Minem Sezgin yaklaşık iki saat boyunca en iyi şakalarıyla sizleri güldürmek, güldürürken eğlendirmek, hatta yer yer düşündürmek için sahnede olacak.

Pizza ve içki servisi 18:00’da başlayacaktır. Gösteri kesin olarak 20:00’da başlayıp, 21:00’da kısa bir aradan sonra 22:00’da sona erecektir.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. Etkinlik süresince video çekmek yasak olsa da fotoğraf çekmek ve paylaşmak serbesttir.

Adını herkese patronluk taslayan kedisinden alan Patron Stage, bir grup yeni yetme komedyenin bir araya gelerek oluşturduğu, İngilizce ve Türkçe etkinlikler düzenleyen bir komedi kulübüdür. Gösterilerin düzenlendiği Pizza Padrone, insanlara sıcak samimi bir ortam, italyan usulü pizza, şarap, bira ve kokteyller sunarken, aynı zamanda Amsterdam’da Türkler tarafından işletilen “en iyi 500” italyan restoranından biri olmasıyla ünlüdür.